KIEROWCY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM (podwójna obsada)
Jesteś tutaj:  Strona Główna » KIEROWCY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM (podwójna obsada)

KIEROWCY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM (podwójna obsada) - Ogłoszenie archiwalne

Praca Schavemaker Poland Sp. z o. o. / Logistyka / Dystrybucja / Praca fizyczna / Transport / Spedycja / Kąty Wrocławskie - Wrocław

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma Schavemaker Transport została założona w 1967 r. przez pana Henka Schavemakera, który posiadał wówczas zaledwie jedną ciężarówkę. Od tego czasu firma rozrosła się do organizacji logistycznej dysponującej ponad 200 ciągnikami i 300 naczepami. Do Grupy Schavemaker należą: Schavemaker Transport, Schavemaker Containers oraz Schavemaker Logistics.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie - Wrocław

Nr Ref.: KPO/PRACA/07/09

Oferujemy:
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
Zadania:
    KIEROWCY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
  • praca w podwójnej obsadzie
Wymagania:
    Schavemaker Poland Sp. z o.o., posiadająca 42 lata doświadczenia na rynku holenderskim, poszukuje zespołów doświadczonych kierowców do przewozu rzeczy na podwójne obsady posiadających:
  • Prawo jazdy: C+E
  • ADR
  • Min 2 lata udokumentowanego doświadczenia na trasach międzynarodowych (mile widziane Benelux, Francja, Hiszpania, Włochy)
  • Posługujących się komunikatywnie językiem niemieckim, angielskim lub holenderskim

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16399 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.