Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel handlowy

SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY "SMP" Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Toruń, Grudziądz, Włocławek
praca stacjonarna
5273 dni temu

Ogłoszenie numer: 80669, z dnia 2009-11-10

Serwis Medyczno Projektowy „SMP” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała 26 lipca 1999 r. w Toruniu i wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Toruń, Grudziądz, Włocławek

Nr Ref.: PH/miasto

Opis stanowiska

Realizacja planu sprzedaży produktów z grupy kapitałowej TZMO oraz sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego poprzez bezpośredni kontakt z klientami (instytucje opieki długoterminowej, sklepy medyczne, klient indywidualny, placówki zdrowia), koordynacja działań handlowych w określonym regionie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • predyspozycje do pracy w dziale sprzedaży lub doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • silna motywacja do osiągania założonych celów,
  • konsekwencja w działaniu, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office),
  • praktyki w prowadzeniu samochodu i posiadania prawa jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość docelowego rynku pracy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego.

Oferujemy

    Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, objęcie odpowiedzialnego stanowiska w strukturach sprzedaży na rynku, atrakcyjne warunki zatrudnienia.