Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Pracownik biurowy ds. sieci detalicznej

SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY "SMP" Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
5274 dni temu

Ogłoszenie numer: 80675, z dnia 2009-11-10

Serwis Medyczno Projektowy „SMP” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała 26 lipca 1999 r. w Toruniu i wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A.

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Realizacja założonych zadań handlowych, zaopatrzenie sklepów, przygotowanie promocji, ofertowanie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Predyspozycje do pracy w dziale handlowym,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie,
  • objęcie odpowiedzialnego stanowiska w strukturach handlowych.