Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel handlowy

KAMIX
Wrocław
praca stacjonarna
5249 dni temu

Ogłoszenie numer: 82497, z dnia 2009-12-03

KAMIX

Zaopatrzenie gastronomii w artykuły spożywcze. Jesteśmy dystrybutorami wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • samodzielna praca na rynku HORECA polegająca na pozyskiwaniu i obsłudze klientów w branży specjalistycznych artykułów spożywczych,
  • teren działania Wrocław i dolnośląskie.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wiek 25-40 lat,
  • doświadczenie w branży gastronomicznej lub spożywczej,
  • prawo jazdy,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,kreatywność
  • solidność,
  • schludny wygląd i duża komunikatywność.

Oferujemy

  • stabilna praca w zgranym zespole,
  • samochód,telefon,
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie.