OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH | DO PRACY W NIEMCZECH
Jesteś tutaj:  Strona Główna » OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH | DO PRACY W NIEMCZECH

Poznaj pracodawcę

Powstańców Wlkp. 63A 105
70-130 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
www.agencja.doradca.org.pl

Podobne oferty pracy

Spawacz TIG w osłonie argonu

OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH | DO PRACY W NIEMCZECH - Ogłoszenie archiwalne

Praca DORADCA Ewa Prus / Medycyna / Opieka zdrowotna / Sprzedaż / Obsługa klienta / Niemcy

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Opiekun Klienta Manpower lubelskie

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym kat. C+E z ADR DUHABEX Sp. z o.o. lubelskie

Pracownik do oklejania samochodów (Car wrapper) Siyara Automotive Ltd lubelskie

Opiekun klienta (sprzedaż usług bankowych) (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. lubelskie

Pracownik do rozładunku 27-28.10.2014 Manpower lubelskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Poszukuje

OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH
DO PRACY W NIEMCZECH

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
    Do obowiązków opiekunki należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo, wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.
Wymagania:
  • wiek: powyżej 24 lat
  • dobry stan zdrowia
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się z podopiecznym i w sytuacjach dnia codziennego
  • mile widziane doświadczenie w opiece oraz prawo jazdy
  • chęć pracy z osobami starszymi
  • gotowość podjęcia pracy na okres 3, 6, lub 12 miesięcy
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na umowę-zlecenie
  • opłacone składki ZUS: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • zwrot kosztów podróży
  • atrakcyjne wynagrodzenie

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16368 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.