Specjalista ds. Ksiegowosci
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista ds. Ksiegowosci

Specjalista ds. Ksiegowosci - Ogłoszenie archiwalne

Praca HAYS Poland Sp. z o.o. / Finanse / Bankowość / Księgowość / Audyt / Podatki / Wrocław

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Java Developer with IB experience Luxoft dolnośląskie

Księgowa do działu Księgi Głównej na kraje CEE Work Service S. A. dolnośląskie

Marketing Manager Talentica dolnośląskie

Zarządca Nieruchomości Komercyjnej Talentica dolnośląskie

Tester Oprogramowania Talentica dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

SPECJALISTA DS. KSIEGOWOSCI

WROCŁAW

Wrocław
Nr Ref.: 26700

Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i analiza dokumentacji VAT pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami,
  • Przygotowanie deklaracji i rejestrów VAT oraz zestawień podsumowujących,
  • Pozyskiwanie informacji i dokumentów niezbędnych do zwrotu podatku VAT,
  • Codzienna współpraca z jednostką macierzystą w UK,
  • Dbanie o zgodność księgowania podatku VAT w systemie księgowym centrali europejskiej,
  • Kontakt z jednostkami sprzedażowymi i firmami transportowymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(codzienny kontakt),
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza MS Excel,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Systematyczność, skrupulatność i terminowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Wybranym Kandydatom oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie.

Osoby zaintersowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres e-mail: cisek@hays.pl

hays.pl

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16279 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.