Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Konsultantka ds. ubezpieczeń / Asystentka

POL-MOT Auto Sp. z o.o.
Kielce
praca stacjonarna
4871 dni temu

Ogłoszenie numer: 126888, z dnia 2010-12-22

Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Chevrolet w Kielcach, ul. Krakowska 285

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji bezpośredniej (telefon, fax)
  • administrowanie pocztą i dokumentacją
  • sporządzanie protokołów ze spotkań
  • ubezpieczanie samochodów nowych i używanych (OC, AC, NNW)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane uprawnienia do pracy przy ubezpieczeniach samochodów lub kredytach
  • miła aparycja

Oferujemy

  • pracę w autoryzowanym punkcie dealerskim Opla, w miłym i energicznym zespole
  • możliwość szkoleń

Wynagrodzenie

Od 2000 do 1000 PLN