Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1859986, z dnia 2017-12-07

PUMECH Sp. z o.o., producent konstrukcji stalowych,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Ślusarz - Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom, Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji

Wymagania

  • wykształcenie: zawodowe
  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat procesów i zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu od strony mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia: spawacza gazowego (311) lub spawacza elektrycznego (111)

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do składania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Ślusarz

Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl