Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

Francja

wczoraj

Francja

wczoraj

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

Francja, Metz
Francja, okolice Lyon

2016-08-22

Francja

Ślusarz / Monter- Ogłoszenie archiwalne

Praca Akcja Job / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9779
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Ślusarz / Monter
Miejsce pracy: woj.
Zadania:
  • produkcja wyrobów ze stali czarnej : balustrad, okien, bram, schodów
Wymagania:
  • kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność sczepiania metodą MAG
  • umiejętność wykonywania podstawowych prac ślusarskich: docinanie, gięcie, prostowanie, wiercenie.
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, precyzja
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
  • gwarancję  zakwaterowania
  • zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
  • pomoc przy załatwieniu niezbędnych  formalności
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
  • ubrania robocze
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie