Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Software Engineer ( Android)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2996 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: ŁÓDŹ
Nr ref.: 9-10-32077/PC
For our Client, an international company based in Lodz we are looking for Candidates for the position of Android Software Engineer

Main duties:

- Designing code of high quality meeting the requirements
- Working according to Scrum methodology
- Software testing
- Cooperation with team members
- Sharing knowledge and ideas that may improve the product
Requirements:
- Bachelor Degree in IT or related faculty
- Min.1 year of professional experience as a developer
-Good knowledge Android SDK
- Good knowledge Android tools (dab, ddms, hierarchy viewer, heap tracking)
- Good understanding of complex architecture
- Good knowledge of English

- Experience with iOS will be an asset!
Benefits:
Benefits:
Our Client offers:
- opportunity to work at innovative projects
- attractive salary and bonus package (including: private medical care, private life insurance, gym card, several trainings)

Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV in English with the ref. number in the subject of your application.
If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”