Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Spawacz TIG w osłonie argonu

Manpower
mazowieckie, Siedlce, Radom, Piaseczno, Grójec, Warka, Garwolin
praca stacjonarna
3424 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Praca Stała
Miejsce pracy: Siedlce, Radom, Piaseczno, Grójec, Warka, Garwolin
Nr Ref.: Spawacz TIG w osłonie argonu

Zadania:
  • spawanie aluminiowych elementów 3-6 metrowych konstrukcji,
  • spawanie metodą TIG w osłonie argonu,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • realizacja powierzonych zadań według wyznaczonych standardów i terminów,

Wymagania:
  • uprawnienia do spawania metodą TIG w osłonie argonu,
  • co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku, w spawaniu podaną metodą,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i skrupulatność,

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w zakwaterowaniu dla osób z dalszych okolic,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie,
  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • praca na okres 2-3 miesięcy,

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesyłanie aplikacji : za pośrednictwem przycisku "Aplikuj" lub na podany poniżej adres mailowy, w temacie maila prosimy wpisywać: "Spawacz TIG Argon".

Kontakt:
ul. Krakowskie Przedmieście 21;Lublin 20-002
e-mail: lublin.krakowskieprzedmiescie@manpower.pl
Tel. : 81 476 20 16
Praca Tymczasowa
Agencja zatrudnienie – certyfikat 412

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.