Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1765283, z dnia 2017-09-14

ESA Energy Services GmbH oraz jej dział projektujący GFE Gesellschaft für Energieeffizienz to firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży architektonicznej, budowlanej i zarządzającej obiektami  w sektorze publicznym i prywatnym.

Aktualnie pracujemy nad projektem dla Poczty Niemieckiej związanym z modernizacją systemu grzewczego w budynkach hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec.

Zatrudnienie następuje poprzez agencję pracy tymczasowej Intercon Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy od zaraz sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na terenie całych Niemiec na stanowisko:

Spawacz TIG/WIG 141

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • spawanie rur, części urządzeń i elementów metalowych metodą TIG/WIG 141
  • kontrola spawów i ewentualne poprawki
  • lutowanie, skręcanie i mocowanie elementów metalowych
  • praca zgodnie z rysunkami technicznymi
  • instalowanie kaloryferów, wykonywanie ogrzewania płaszczyznowego lub podłogowego
  • praca przy zadaniach serwisowych i montażowych na terenie całych Niemiec

Wymagania

  • ważne uprawnienia spawalnicze
  • wykształcenie w branży metalowej, lub porównywalne doświadczenie zawodowe w tym zakresie
  • dokładność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie zawodowe w spawaniu TIG/WIG 141
  • dobra znajomość systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC)
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • zaangażowanie, sumienność

Oferujemy

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowę o świadczenie usług
  • dodatki do kosztów dojazdu lub tzw. diety
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych pracą w naszym międzynarodowym zespole prosimy o przesłanie CV na adres jobs@intercon.eu.com z podaniem klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami. Informacji udzielamy również w języku polskim.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl