Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

Agencja Pracy Tymczasowej - numer wpisu do rejestru 6186
Belgia
praca stacjonarna
4787 dni temu

Ogłoszenie numer: 136873, z dnia 2011-03-11

Zanteo jest pierwszą polską agencją pracy tymczasowej na terenie Belgii.

Posiadamy oficjalne pozwolenie na prowadzenie działalności w rejonie Flandrii,

nasz numer identyfikacyjny to  VG.1799:BU

Poszukujemy dla belgijskiego klienta 4 osób na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

  • prace remontowe nad dużym metalowym 300 metrowym  mostem .

Rozpoczęcie pracy - 21/02/2011

Wymagania

  • ważne certyfikaty - 111 i 136
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Dobre zarobki 11.0142 Euro brutto/za godzinę pracy
  • Mieszkanie oraz koszty przejazdu do i z pracy są  zapewnione przez  firmę Zanteo.

W naszym biurze w Belgii mówimy również po polsku .

Wynagrodzenie

Od 5000 do 10000 PLN