Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

mazowieckie, Warszawa

dziś

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki

Polecamy

dziś

dziś

Księgowość / Audyt / Podatki

Specjalista bankowy ds. controllingu biznesu- Ogłoszenie archiwalne

Praca mBank S.A. / Finanse / Bankowość / Księgowość / Audyt / Podatki / mazowieckie / Warszawa

Specjalista bankowy ds. controllingu biznesu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AZW/6/15

Główne zadania:

  • przygotowywanie analiz, komentarzy oraz prognoz wyników Pionu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej oraz Pionu Rynków Finansowych na potrzeby kierownictwa Banku oraz managerów jednostek biznesowych
  • opracowywanie i wdrażanie, uwzględniając potrzeby jednostek biznesowych, nowych rozwiązań w zakresie systemów raportowania segmentowego oraz narzędzi do kompleksowej analizy działalności Pionu Rynków Finansowych
  • uczestniczenie we wdrożeniach nowych produktów obszaru Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej oraz obszaru Rynków Finansowych poprzez przygotowywanie analiz efektywności oraz rekomendacji sposobu prezentowania wyników
  • udział w projektach ogólnobankowych dotyczących bankowości korporacyjnej, tradingu lub treasury, reprezentując Pion Finansów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego; preferowane specjalności: finanse, ekonomia, metody ilościowe
  • doświadczenia w pracy w middle-office bądź controllingu bankowym
  • wiedzy dotyczącej bankowości korporacyjnej oraz rynków finansowych
  • bardzo dobrej znajomości rachunku zysków i strat oraz bilansu banku
  • znajomości instrumentów finansowych
  • doskonałych zdolności analitycznych
  • biegłej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności programowania w SAS, SQL, VBA
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji w warunkach operacyjnych
  • znajomości język angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • komunikatywności i kreatywności oraz umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia podczas współpracy z najlepszymi specjalistami z branży finansowej
  • szkolenia systemowe oraz wszelkie wsparcie merytoryczne w okresie wdrożeniowym
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl