Specjalista ds Administracji

Beetsma Sp. z o.o.

Łódź

190 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.


Specjalista ds Administracji
Miejsce pracy: łódzkie/ Łódź
Nr ref.: SSAdm/06/2017

Zadania:

 • Przygotowywanie i kontrola poprawności umów zawieranych z personelem zewnętrznym,
 • Naliczanie wynagrodzeń personelu zewnętrznego oraz tworzenie listy płac,
 • Zarządzanie procesem wypłaty wynagrodzeń, wyjaśnianie rozbieżności, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

 • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z kadrami i płacami,
 • Wykształcenie kierunkowe,
 • Mile widziana znajomość przepisów zatrudniania obcokrajowców,
 • Podstawowa znajomość prawa pracy,
 • Solidność i rzetelność.

 

Oferujemy:

 • Pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,
 • Pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników,
 • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, system kafeteryjny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Rekrutują z Praca.pl