Specjalista ds. Aseptyki

POLPHARMA S.A.

Warszawa

3 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • wsparcie działów produkcyjnych w rozpoznawaniu i minimalizowaniu ryzyk mikrobiologicznych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP),
  • prowadzenie szkoleń z zakresu monitoringu mikrobiologicznego,
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych związanych z dobrymi praktykami aseptycznymi,
  • ocena postępów pracowników po szkoleniu,
  • weryfikacja poprawnego wykonywania procedur przez pracowników,
  • prowadzenie bazy szkoleń,
  • tworzenie i analiza trendów monitoringu mikrobiologicznego.
OCZEKIWANIA:
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z branży farmaceutycznej (doświadczenie z produkcją sterylną będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenie wyższe (biologiczne, biotechnologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne),
  • znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego ze szczególnym uwzględnieniem produkcji aseptycznej,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • doświadczenie w analizie ryzyk mikrobiologicznych w firmie farmaceutycznej,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność komunikacji, prezentacji, prowadzenia szkoleń,
  • umiejętność pracy w zespole i asertywność,
  • dyspozycyjność do prowadzenia szkoleń również w trybie zmianowym.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport).

Poznaj

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Poznaj stanowisko: Farmaceuta

Farmaceuta jest to osoba, która wydaje leki za odpowiednią opłatą oraz sporządza leki recepturowe. Do zadań tego pracownika należy zarówno udział w wytwarzaniu leków na skalę przemysłową, jak i wykonywanie w aptece specyfików zgodnie z zaleceniami lekarza. A także musi wydawać leki za opłatą, udzielać porad dotyczących działania i stosowania leków, prowadzić dokumentację oraz monitorować działania ...
Farmaceuta Praca Farmaceuta

Rekrutują z Praca.pl