Praca.pl Praca śląskie Katowice Specjalista ds. Badań Rynku Katowice
Specjalista ds. badań konsumenckich w Pracowni Analizy Sensorycznej i Badań Konsumenckich

J.S. Hamilton Poland S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2202 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

UMOWA ZLECENIE

 Zakres obowiązków:
  • organizacja konsumenckich testów produktów (CLT i HUT)
  • tworzenie harmonogramów badań i nadzór nad ich realizacją
  • analiza wyników z badań i opracowywanie raportów
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego w zakresie towaroznawstwa, socjologii, zarządzania i marketingu i pokrewnych
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym: obsługę oprogramowania do analizy danych, opracowywanie raportów oraz korzystanie z literatury fachowej: norm, przewodników, itp.
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
  • umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych, umiejętności rozmów na temat badań i wniosków z nich płynących zarówno z klientami , jak i zespołami analitycznymi w naszej firmie
  • umiejętności przygotowywania precyzyjnych i komunikatywnych raportów oraz prezentacji
  • rozwinięte umiejętności analizy i syntezy danych oraz wyciągania wniosków
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość/doświadczenie w realizacji badań konsumenckich lub marketingowych ilościowych oraz w analizie danych
  • znajomość zagadnień związanych z analizą sensoryczną
  • wiedza z zakresu systemu zarządzania w laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025
  • doświadczenie w branży spożywczej (najlepiej technologia spożywcza)
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do kart sportowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.