Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Badań Rynku Wrocław
Specjalista ds. badań w Departamencie Badań i Analiz Opinii Klientów (Voice of Customer)

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3474 dni temu

Wrocław

Nr Ref.: SB/VOC/2014

zakres obowiązków:

  • koordynowanie procesem gromadzenia i analizy danych dotyczących głosu Klienta z różnych punktów styku na linii Klient - Bank
  • projektowanie i realizowanie projektów badawczych dotyczących satysfakcji i lojalności Klientów (NPS, CSI, CES)
  • ścisła współpraca z Działami: Sprzedaży, Marketingu, Rozwoju Produktów Bankowych, Call Center i CRM
  • mapowanie procesów związanych z obsługą Klienta
  • rekomendowanie zmian w aktualnie funkcjonujących procesach obsługi Klienta w Banku
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych usług bankowych dla Klientów
  • raportowanie wyników badań i analiz do dyrektora departamentu

wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: socjologia, marketing lub pokrewne)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w realizacji  badań marketingowych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów NPS będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel i Power Point)
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej
  • umiejętności wnioskowania i syntetycznego prezentowania danych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność aktywnego słuchania, łatwość nawiązywania relacji)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach w strukturach dynamicznie rozwijającej się organizacji