Podobne oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. BHP
Warszawa, Ursynów
Nasza gwarancja
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek
Od nas dostajesz
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata
Benefity
prywatna opieka medyczna
karta multisport
dofinansowanie posiłków
dofinansowanie do wypoczynku
bony świąteczne
bilety do kina
akcjonariat pracowniczy
W zamian za
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość Prawa Pracy i wymogów prawnych w zakresie BHP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Dobrą znajomość  obsługi komputera i pakietu MS Office
Twoje zadania na co dzień
  • Kontrola warunków oraz przestrzeganie przepisów BHP w przedsiębiorstwie
  • Doradztwo w zakresie przepisów, zasad BHP
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń BHP
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami

Auchan Polska Sp. z o.o.

Pierwszy sklep Auchan został otwarty w 1961 roku przez Gerarda Mulliez, na północy Francji, w miejscowości Roubaix, w dzielnicy Hauts Champs (czyt.: oszą), od której pochodzi nazwa firmy. W roku 2011 - Auchan Polska posiada 22 Hipermakety oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan (Legnica, Wałbrzych, Racibórz i Zielona Góra). Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2. Przez 15 lat działalności w Polsce Auchan ugruntowało swoją pozycję i stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez swoich klientów. W rankingach cenowych sklepy Auchan zawsze plasują się jako najtańsze.

Dane firmy

Puławska 46
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl