Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1544817, z dnia 2017-02-16

Ośrodek szkoleniowy BHP, który zajmuję się szkoleniami jak i kompleksową obsługą firm pod względem bhp i ppoż. z ponad 10-cio letnią historią. Firma obsługuje duże i znane przedsiębiorstwa.

Firma rodzinna, działająca w całej Polsce.

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • opiekę nad kluczowymi klientami pod względem bhp (pilnowanie zadań, audyty, sporządzanie dokumentów)
  • przeprowadzanie szkoleń bhp
  • sporządzanie wszystkich niezbędnych dokumentów, które wykonuje służba bhp
  • przeprowadzanie audytów bhp

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. bhp
  • umiejętność samokontroli i sumienność w wykonywaniu zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • ogólna wiedza na temat posługiwania się systemem MS Office
  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi tematami z zakresu bhp i umiejętność samodzielnego doradzania klientom w rozwiązywaniu problematyki z zakresu bhp
  • komunikatywność, otwartość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • telefon służbowy
  • laptop
  • pracę w zespole
  • możliwość rozwoju
  • naukę języka angielskiego

Wynagrodzenie

Od 4000 do 7000 PLN

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@bhp-pulsar.pl lub za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl