Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

Human & Hunter Sp. z o.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
2313 dni temu

Obecnie dla Klienta z Rudy Śląskiej, działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr ref.: SDC/AT/K
Zadania:
  • Współpraca z Agencjami Celnymi, Urzędem Celnym oraz organami administracji celnej;
  • Nadzór nad procesami celnymi i obiegiem dokumentacji celnej i przewozowej;
  • Sporządzanie deklaracji Intrastat (WDT i WNT);
  • Przygotowanie raportów i analiz dotyczących obszaru celnego;
  • Zlecanie dowozu towarów na odprawę celną firmom spedycyjnym;
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych eksportów/importów;
  • Utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi odbiorcami.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Transport, Spedycja);
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze celnym minimum 2 lata;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • Znajomość przepisów procedur celnych;
  • Znajomość aplikacji MS Office (Word, Exel);
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, zdolność do pracy pod presją czasu.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenia wdrożeniowe i możliwości rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak komputer, telefon;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku.