Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Certyfikacji - Inspektor

TUV Rheinland Group
Poznań
praca stacjonarna
2342 dni temu

Poszukujemy do Sekcji Wyrobów Użytkowych osoby zaangażowanej, gotowej do pracy wyjazdowej na stanowisko:

Nr ref.: IWU/34/17
Miejsce pracy: Poznań
Nasze oczekiwania:
  • Minimum rok doświadczenia w podobnym obszarze (kontrola jakości, kontrola dostawców, certyfikacja wyrobów, prowadzenie audytów itp.)
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (preferowane kierunki jakościowe i techniczne)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość wytycznych standardów ISO 19011, ISO 17020, AQL
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną, uzupełnianie raportów i komunikację ustną oraz mailową
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i terminowość
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy
Kluczowe obowiązki:
  • Realizacja audytów miejsca produkcji, zakładów produkcyjnych i inspekcji przedwysyłkowych
  • Prowadzenie kontroli odbiorczych partii towarów
  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych usług
  • Prowadzenie dokumentacji poinspekcyjnej
  • Opracowywanie ofert, analiz, zestawień, kalkulacji, rozliczeń
  • Przygotowywanie i modyfikowanie procedur i instrukcji
  • Czynna współpraca z innymi obszarami sekcji, w tym wspieranie działań rozwojowych
Oferujemy:
  • Pracę o charakterze mieszanym – częste podróże służbowe w kraju, możliwe także wyjazdy zagraniczne (do dyspozycji samochód służbowy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)