Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. E-commerce (wydawnictwo)

PGB Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
2738 dni temu

Agencja doradztwa personalnego PGB Human Resources dla swojego Klienta, największego dostawcy w branży wydawniczej, poszukuję osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SE_1016_MAZ_S1
Opis stanowiska:
  • planowanie i realizacja kampanii sprzedażowych w kanałach e-commerce
  • realizacja kampanii w SM
  • planowanie i przygotowywanie kampanii e-mail
  • odpowiedzialność za budżet sprzedażowy e-commerce
  • aktualizacja oferty w e-sklepie
  • analiza skuteczności kampanii i raportowanie
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku szczególnie w e-commerce lub branży wydawniczej
  • bardzo dobra znajomość mechanizmów funkcjonujących w Internecie i jego narzędzi
  • bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania i budowy e-sklepów
  • bardzo dobra znajomość e-mail marketingu, automation marketingu, AdWords, remarketingu, mediów społecznościowych
  • bardzo dobra znajomość GA i mierników efektywności e-kampanii
  • znajomość HTML min. w stopniu podstawowym
  • komunikatywność
  • samodzielność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dodatkowe benefity tj. karta Multisport, prywatna opieka medyczna
PGB Human Resources proponuje liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów, obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

PGB Human Resources przeprowadza kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych miesięcznie. W związku z tym zapraszamy do przesyłania cv na adres rekrutacja@pgbhr.com z informacją na temat branży i stanowisk, którymi jesteście Państwo potencjalnie zainteresowani. W przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy, skontaktujemy się telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com