Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. E- commerce

IMAR Sevice Group
Warszawa
praca stacjonarna
3403 dni temu

Dla naszego klienta Orange Polska S. A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: EC/11/14

Zadania:
  • rozwój, utrzymanie i optymalizacja procesów zakupowych na portalu,aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych ofert na portal;
  • definiowanie wymagań dla nowych funkcjonalności na portalu;
  • bieżąca obsługa błędów na portalu;
  • współpraca z zespołami IT, marketingu i komunikacji.
Wymagania:
  • praktyczna wiedza na temat funkcjonowania serwisów internetowych ze szczególnym uwzględnieniem e-Commerce;
  • zorientowanie na potrzeby użytkowników internetu,znajomość zagadnień UX;
  • sprawne posługiwanie się narzędziami typu CMS, ATG;
  • umiejętności analityczne;
  • nastawienie na cel;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w renomowanej firmie,
  • pracę w zgranym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IMAR Service Group w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z IMAR Service Group oraz potencjalnym pracodawcom i współpracującym z nimi podmiotami trzecimi do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.  Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.