Specjalista ds. Efektywności Energetycznej
pl / en

Poznaj stanowisko: Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

2016-06-23

Energetyka / Elektronika

2016-06-22

Energetyka / Elektronika, Przemysł / Produkcja

Specjalista ds. Efektywności Energetycznej- Ogłoszenie archiwalne

Praca SPIE Polska Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / mazowieckie / Warszawa

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Świadczymy zintegrowane usługi, obejmujące obsługę techniczną, infrastrukturalną, administracyjną obiektu oraz consulting FM. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci tworzą wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań, koncentrując się na optymalizacji  i efektywności projektów.

Miejsce pracy: Warszawa

Celem stanowiska jest wsparcie Grup Projektowych w realizacji bieżących kontraktów oraz prowadzenie audytów i projektów modernizacyjnych w zakresie optymalizacji zużycia energii w obsługiwanych budynkach (biurowych, handlowych, logistycznych i przemysłowych).
  • wyszukiwanie potencjalnych oszczędności na podstawie analiz zużycia energii
  • wybór podwykonawców i negocjowanie umów z podwykonawcami
  • kontrola poszczególnych etapów prac, rozliczanie i raportowanie postępu wykonywania zleceń
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla Klientów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Elektroenergetyka lub pokrewnym
  • wiedzę w zakresie instalacji i urządzeń odpowiedzialnych za dystrybucję i zużycie mediów energetycznych
  • doświadczenie i umiejętności handlowe (mile widziane)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną rozmowę oraz przygotowanie dokumentacji
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, komunikatywność, umiejętność realizacji zadań w sytuacji stresu i pod presją czasu, dyspozycyjność, mobilność
  • chęć podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia