Podobne oferty pracy

„Grupa SILIKATY" jest wiodącym producentem bloczków i cegieł wapienno piaskowych - ściennych materiałów budowlanych. Poszukujemy kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Ekonomicznych

Miejsce wykonywania pracy: Gdynia lub Pisz, Kruki, Klucze

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie budżetu oraz kontrola jego realizacji,
  • kontrola i analiza kosztów,
  • tworzenie krótko- i długoterminowych prognoz,
  • przygotowywanie analiz, raportów i danych na potrzeby Zarządu Spółki oraz na potrzeby Grupy Kapitałowej,
  • opracowywanie i analiza raportów kluczowych wskaźników produkcyjnych oraz sprzedażowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży produkcyjnej mile widziane) ,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera- w szczególności MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • kreatywność, innowacyjność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów ,
  • poważne podejście do pracy i etyki biznesowej: sumienność, terminowość, dyspozycyjność, doskonała organizacja pracy i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilny i transparentny system wynagradzania,
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 29 września 2017 roku za pomocą przycisku:

lub
„Grupa SILIKATY” Sp. z o.o.
Kruki, ul. Nowowiejska 33

Dział Personalny
07-415 Olszewo Borki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest „Grupa SILIKATY” Sp. z o.o., Kruki, ul. Nowowiejska 33, 07-415 Olszewo Borki. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.). Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Raportowania

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl