Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka angielskiego

RADWAG Wagi Elektroniczne
Radom
praca stacjonarna
3481 dni temu

Firma RADWAG Wagi Elektroniczne z siedzibą w Radomiu  jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.  Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy w RADOMIU kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PRACA – Eksport – RADOM

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości  języka ANGIELSKIEGO;
  • mile widziane wykształcenie techniczne min. średnie;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży elektroniki użytkowej;
  • znajomość dodatkowego języka obcego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętności obsługi komputera;
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki.

Zakres obowiązków Pracowników Działu Eksportu firmy RADWAG:

  • przygotowanie i realizacja kontraktów eksportowych firmy;
  • utrzymywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów;
  • prowadzenie dokumentacji handlowej i eksportowej;
  • monitorowanie działań konkurencji.

Mile widziane:

  • znajomość produktów RADWAG;
  • znajomość rynku wag w Polsce i na Świecie;
  • znajomość zagadnień metrologicznych związanych z wagami.

RADWAG  oferuje możliwość realizacji ambicji zawodowych, samodzielność w działaniu, pracę w dynamicznym a zarazem profesjonalnym zespole.

Poznaj

Radwag Wagi Elektroniczne

Bardzo dokładne wagi laboratoryjne i wytrzymałe wagi przemysłowe. Wagi przeznaczone do konkretnych zastosowań, na przykład do ochrony środowiska, pipetowania czy ważenia stentów. Komparatory i wzorce masy, detektory metali, platformy i moduły wagowe oraz mierniki i terminale. I wreszcie – urządzenia, rozwiązania i akcesoria na specjalne zamówienie klienta, czyli dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. RADWAG Wagi Elektroniczne.