Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Klucze Windykator Klucze
Specjalista ds. finansów i windykacji

Velvet CARE Sp. z o.o.
Klucze
praca stacjonarna
2606 dni temu

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, która w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny – marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 osób, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to 120-letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowy

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Klucze

ZADANIA:

  • monitorowanie należności (w tym uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami)
  • kontakt z klientem krajowym i zagranicznym
  • wykonywanie czynności związanych z zabezpieczaniem i ściągalnością wierzytelności
  • przygotowywanie raportów i zestawień w zakresie działu finansów
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (związane z ekonomią, rachunkowością, prawem lub podatkami)
  • umiejętności negocjacyjne, wysoka kultura osobista
  • doświadczenie 1-2 lat na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Word i MS Excel
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • nastawienie na realizację celów oraz efektywną komunikację i współpracę

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych ( karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)
Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.