Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Handlowych

SIETOM Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3458 dni temu

Ogólnopolska Firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami wydruku (m.in. sprzedażą materiałów eksploatacyjnych, sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących) oraz systemami zarządzania dokumentami.

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz obsługa obecnych poprzez kontakty telefoniczne, e-mail oraz spotkania handlowe,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Odpowiedzialne reprezentowanie firmy i kreowanie jej wizerunku.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Preferowane osoby z  2-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B (mile widziane w obszarze IT),
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności aktywnego poszukiwania Klientów oraz budowania efektywnych relacji sprzedażowych z Klientami,
  • Miła aparycja, wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Wysoka prezencja i dobra dykcja,
  • Zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 w młodym, pełnym optymizmu zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Szkolenia handlowe i produktowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zobacz nasz profil pracodawcy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)