Specjalista ds. Infrastruktury i Systemów Elektroenergetycznych
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista ds. Infrastruktury i Systemów Elektroenergetycznych

Poznaj stanowisko:
Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...

czytaj więcej: Elektroenergetyk

Praca Elektroenergetyk

Specjalista ds. Infrastruktury i Systemów Elektroenergetycznych - Ogłoszenie archiwalne

Praca POLPHARMA S.A. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / pomorskie / Starogard Gdański

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konsultant ds. Bezpieczeństwa Elektrycznego ABB Sp. z o.o. pomorskie

Szef Departamentu Inżynierii Przemysłowej POLPHARMA S.A. pomorskie

Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych Raben Polska Sp. z o.o. pomorskie

Inżynier Jakości ds. Współpracy z Dostawcami STREFA HR pomorskie

Specjalista ds. Wsparcia Wdrożeniowego THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Miejsce pracy: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Kompletacja, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji eksploatacyjnej dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Prowadzenie analiz z zapisów prowadzonych czynności konserwacyjno-remontowych wraz z opracowywaniem wniosków dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Przygotowywanie propozycji wytycznych i zasad eksploatacji i optymalizacji programów utrzymania instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Przygotowanie specyfikacji i zakresów technicznych oraz prognoz kosztów dla zadań inżynieryjnych dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Uczestniczenie w realizacji i prowadzenie zadań inżynieryjnych dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Weryfikacja przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy instalacjach i urządzeniach elektrycznych.
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: Elektrotechnika lub Elektroenergetyka);
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle z uwzględnieniem eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Uprawnienia z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych „E” oraz „D” do 1kV;
  • Znajomość eksploatacji urządzeń i instalacji w strefach zagrożonych wybuchem będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietów MS Office oraz AutoCAD;
  • Znajomość Prawa Energetycznego oraz powiązanych zasad wiedzy inżynierskiej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja czasu.
OFERUJEMY:
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).