Specjalista ds. Infrastruktury i Systemów Elektroenergetycznych

POLPHARMA S.A.

Starogard Gdański

Miejsce pracy: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Kompletacja, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji eksploatacyjnej dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Prowadzenie analiz z zapisów prowadzonych czynności konserwacyjno-remontowych wraz z opracowywaniem wniosków dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Przygotowywanie propozycji wytycznych i zasad eksploatacji i optymalizacji programów utrzymania instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Przygotowanie specyfikacji i zakresów technicznych oraz prognoz kosztów dla zadań inżynieryjnych dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Uczestniczenie w realizacji i prowadzenie zadań inżynieryjnych dla instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Weryfikacja przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy instalacjach i urządzeniach elektrycznych.
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: Elektrotechnika lub Elektroenergetyka);
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle z uwzględnieniem eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Uprawnienia z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych „E” oraz „D” do 1kV;
  • Znajomość eksploatacji urządzeń i instalacji w strefach zagrożonych wybuchem będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietów MS Office oraz AutoCAD;
  • Znajomość Prawa Energetycznego oraz powiązanych zasad wiedzy inżynierskiej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja czasu.
OFERUJEMY:
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).

Poznaj

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Poznaj stanowisko: Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl