Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Specjalista ds. Infrastruktury i Systemów Windows

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
lubelskie, Warszawa
praca stacjonarna
3216 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2-10-33087/PC

Opis stanowiska:
Moim Klientem jest międzynarodowa firma technologiczna znana ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu, wysokich standardów pracy oraz poczynaniu dużych inwestycji zarówno w Centra R&D, jak i w rozwój i szkolenia pracowników.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję profesjonalnego Specjalista ds. Systemów Windows, który będzie pracował w zespole należącym do międzynarodowego IT Centre zlokalizowanego w Warszawie.

Na główne obowiązki składają się:
- Administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach Microsoft (Windows Server 2012)
- Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego
- Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach drugiej linii wsparcia
- Administracja systemami backup'u, pamięciami masowymi oraz bazami MS SQL
- Zarządzanie usługami Active Directory i LDAP
- Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów
- Udział w projektach, takich jak migracje, update'y, kompleksowe zmiany w środowisku, w tym elementy projektowania i wdrażania systemów autentyfikacji i autoryzacji
- W miarę chęci – uczestniczenie w konferencjach z poziomu prelegenta promując innowacyjne podejście do technologii i markę firmy
- Mogą pojawić się również krótkie podróże służbowe na terenie Europy
Wymagania:
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Systemów Windows lub podobnym
- Doskonała znajomość środowiska Windows Server 2008/2012
- Doświadczenie z zakresu technologii wirtualizacji i zarządzaniu rozproszonymi systemami
- Posiadanie certyfikatu z poziomu MCSE lub ekwiwalentna wiedza
- Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych: SMTP, NTP, DNS, LDAP, DHCP, PKI/CA
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
- Umiejętność pracy z wieloma jednostkami biznesowymi, “team spirit”!
- Pozytywny drive, możliwość oceny pojawiających się problemów z dużym skoncentrowaniem na detalach i jakości
- Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Możliwość pracy z kompleksowymi systemami opartymi o profesjonalne produkty Microsoft
- Umowa o pracę
- Atrakcyjny pakiet benefitowy
- Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV w języku ANGIELSKIM wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl