Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1858788, z dnia 2017-12-06

Artek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Zielonej Górze, to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na runku, zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin oraz rozbiorem mięsa drobiowego, posiadająca sieć sklepów własnych „Żubr” i „Artek” poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. IT i Analiz

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za:

Z zakresu IT:

  • administrację i nadzór nad infrastrukturą sieciową,

  • administrację i nadzór nad serwerami firmy w tym serwery wirtualne,

  • instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w firmie,

  • tworzenie i uaktualnianie dokumentacji projektowej/technicznej infrastruktury,

  • wsparcie pracowników wewnątrz firmy w rozwiązywaniu problemów IT,

  • kontrolowanie, nadzorowanie i administrowanie od strony biznesowej systemami firmy.

Z zakresu analiz:

  • przygotowywanie i rozwijanie cyklicznych i ad-hoc analiz dotyczących sprzedaży, produkcji, rentowności, asortymentu oraz innych zestawień i prognoz dla zarządu, działu sprzedaży, działu zakupów i marketingu,

  • sporządzanie prognoz sprzedaży i raportów rentowności akcji promocyjnych,

  • kontrolowanie i raportowanie realizacji budżetu i planów, analizowanie odchyleń, sporządzanie i aktualizowanie prognoz finansowych,

  • przygotowanie i generowanie raportów oraz prezentacji, wyjaśnianie niezgodności i koordynacja komunikacji między działami,

  • inne projekty ad-hoc.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z ekonomią, informatyką lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomości systemów operacyjnych,
  • wiedza w zakresie budowy i działania sieci komputerowych,
  • znajomości budowy i działań urządzeń IT (komputery i urządzenia mobilne, routery, switche, serwery),
  • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia oraz kreatywność i innowacyjność w zakresie sporządzanych analiz i raportów,
  • umiejętność obsługi programów MS Excel, Adobe Acrobat w stopniu bardzo dobrym,
  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności,
  • gotowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość programu PC Biznes Streamsoft będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • benefity w postaci np. karty Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

ARTEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl