Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-22

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

śląskie, Gliwice

2016-07-21

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

śląskie, Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jeleśnia, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, Żywiec

2016-07-19

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

śląskie, Mikołów

2016-07-18

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

śląskie, Tychy

Specjalista ds. Jakości Dostawców- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Przemysł / Produkcja / śląskie / Częstochowa

Specjalista ds. Jakości Dostawców
Częstochowa
Specjalista ds. Jakości Dostawców
Częstochowa
Nr Ref.: 1069881
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy branży produkcyjnej zlokalizowanej w Częstochowie, poszukujemy otwartych na częste podróże kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. jakości dostawców.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z dostawcami w strukturach europejskich, wdrażanie rozwiązań, działań korygujących oraz zmian w projektach dostawców w celu utrzymania satysfakcjonujących rezultatów jakościowych. Dodatkowo do Specjalisty ds. jakości dostawców należeć będzie rozwiązywanie problemów jakościowych leżących po stronie dostawców, przeprowadzanie audytów, nadzorowanie implementacji zaleconych działań korygujących oraz nadzór nad APQP oraz PPAP dostawców. 

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego oraz doświadczenia w obszarze jakości. Wymagana jest także znajomość metod i narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, ISO TS). Ze względu na kontakty z międzynarodowymi dostawcami od kandydatów oczekujemy również biegłej znajomości języka angielskiego oraz otwartości na częste podróże służbowe. Ponadto idealny Kandydat powinien cechować się dużą motywacją, doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i analitycznymi.

 Nasz Klient oferuje ambitną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, zapewnia możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl