getsix® jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym, świadczącym również usługi w zakresie szeroko pojętego consultingu, controllingu oraz usługi informatyczne. Do naszego doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych
  • administrowanie dokumentacją personalną
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS, GUS i PFRON
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • rozliczanie czasu pracy
Nasze oczekiwania wobec kandydatów
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik, mile widziana znajomość Navision
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • perspektywę dalszego rozwoju
  • pakiet indywidualnych świadczeń medycznych
  • naukę języka niemieckiego i angielskiego
Please remember to enter the following clause: I hereby give consent for my personal data included in my offer to be processed for the purposes of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2014, item 1182 with further amendments).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl