Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-12-45588/PC
Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom z Polski i zagranicy.
Aktualnie w związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.
Zakres zadań:
  • przygotowywanie i administrowanie dokumentacją kadrową pracowników.
  • realizowanie procesów płacowych.
  • przygotowywanie deklaracji do zewnętrznych instytucji.
  • przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • wykształcenie wyższe.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Informacje dodatkowe:
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • elastyczne godziny pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl