Specjalista ds. kadr i płac

Devire Sp. z o.o

Warszawa

21 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Obecnie dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds.kadr i płac.

Opis stanowiska / Description

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentacji kadrowej oraz danych do listy płac z uwzględnieniem wszystkich zmian i naliczeń związanych z benefitami pracowniczymi. Do jej obowiązków należeć będzie również kompleksowe prowadzenie akt osobowych oraz dbałość o sprawny obieg dokumentacji pracowniczej w firmie. Do zadań osoby należeć będzie również weryfikacja zgodności danych w systemach HR oraz współrpaca z instytucjami i firmami zewnętrznymi. Do jednych z głównych obowiązków należeć będzie również sporządzanie zaświadczeń pracowniczych w tym głównie o zatrudnieniu i zarobkach oraz wsparcie merytoryczne z zakresu kadr i płac dla zespołu HR i pracowników firmy.

U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking for
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrą znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, w tym ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń.
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrą znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia
Nasz Klient Zapewnia / Our client offers
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość spełnienia zawodowego
  • Samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy zatrudnieniu na 0/5 etatu
  • Pakiet dodatkowych benefitów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Rekrutują z Praca.pl