Specjalista ds. kadr i płac

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

11 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące prowadzenie akt osobowych
  • Weryfikacja dokumentów kadrowo-płacowych pod względem merytorycznym i formalnym
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie deklaracji GUS
  • Przygotowanie raportów, sprawozdań i analiz

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Rekrutują z Praca.pl