Specjalista ds. Księgowości

Grelavi SA

Olsztyn

12 dni temu

Hendrix Genetics to globalna firma, specjalizująca się w hodowli i rozrodzie wielu gatunków zwierząt, której celem jest osiągnięcie pozycji najlepszego na świecie dostawcy zrównoważonych rozwiązań genetycznych dla produkcji żywności opartej na białku zwierzęcym, w tym ryb, jaj i mięsa. Nasza firma macierzysta jest obecna w 24 krajach świata zatrudniając ponad 2500 pracowników, których praca wspiera ciągły rozwój w dziedzinie hodowli i chowu w ponad 100 krajach.
Firma Grelavi S.A., z siedzibą w Olsztynie prowadzi profesjonalną działalność gospodarczą w zakresie produkcji i sprzedaży jednodniowych piskląt indyczych oraz indyczych jaj wylęgowych w obiektach produkcyjnych położonych głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W obszarze swojej działalności Grelavi jest niekwestionowanym liderem na rynku polskim.

Więcej informacji o firmie Grelavi na stronie http://www.grelavi.pl/

obecnie poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktury zakupowe, wyciągi bankowe)
  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Rozliczanie zaliczek pracowników i podróży służbowych
  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej
  • Prowadzenie rozliczeń gotówkowych
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych
  • Udział we wdrożeniu systemu ERP
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizowania i planowania pracy własnej
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenie wprowadzające
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze:
    - darmową opiekę medyczną
    - dodatkowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych
    - pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz"

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Specjalista ds. Księgowości Praca Specjalista ds. Księgowości