Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. Logistyki

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4647 dni temu

Autoryzowana Sieć Sprzedaży T-Mobile
www.eurotel.pl

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią prawie 300 salonów sprzedaży w ramach sieci T-Mobile i Play.

Od 2006 Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: S/L 07/11

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • obsługę logistyczną wycinka działającej sieci sprzedaży Eurotel
  • realizację planów sprzedażowych
  • utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Dostawcami i Kontrahentami
  • optymalizację stanów magazynowych
  • odpowiedzialność za dostawy just In time.
Wymagania:
  • energicznych osób z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki - logistyka)
  • doświadczenia min. rok na podobnym stanowisku w Dziale Logistyki
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • zaangażowania i determinacji w osiąganiu założonych celów
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w znaczącej na rynku firmie
  • zadania dające możliwość wykazania się własną inicjatywą
  • stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)