Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Marketingu i CRM

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3379 dni temu

Ogłoszenie numer: 593073, z dnia 2015-01-23

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Czynny udział w planowaniu i realizacji strategii marketingowej.
  • Przygotowanie i kontrola realizacji budżetu marketingowego.
  • Opracowanie, wdrażanie i nadzór realizacji planów marketingowych, zgodnie z przyjętą strategią firmy.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz działalności konkurencji w celu zapewnienia maksymalnego wykorzystania możliwości rynkowych.
  • Kreowanie polityki promocyjnej - odpowiedzialność za reklamę, promocję sprzedaży, działania z zakresu public relations.

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu.
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i wdrażania planów marketingowych.
  • Praktyczna znajomość zagadnień marketingowych i PR.
  • Doświadczenie w przygotowaniu raportów i interpretacji analiz marketingowych.
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i planistyczne.
  • Koordynacja prac i nadzór nad przygotowaniem materiałów promocyjnych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność i terminowość, konsekwencja w działaniu.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Nowoczesne narzędzia pracy Opiekę medyczną.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.