Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. marki własnej

SPS HANDEL S.A.
Ostrołęka
praca stacjonarna
3539 dni temu

Lider w dystrybucji artykułów spożywczych
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o międzynarodowym zakresie działania. Jeśli chcesz pomnażać ten sukces, jesteś osobą dynamiczną i lubiącą wyzwania, dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zadania:
  • poszukiwanie nowych atrakcyjnych producentów  w kraju i za granicą w celu nawiązania współpracy,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów i dbanie o nawiązane kontakty,
  • prowadzenie skutecznych negocjacji w celu uzyskania atrakcyjnych cen,
  • składanie zamówień wybranych produktów,
  • organizacja importu zamówionego towaru,
  • analiza rynku marki własnej pod kątem sprzedaży wprowadzonych produktów,
  • kontakty z agencją reklamową na etapie tworzenia opakowań w zakresie umieszczania opisów na opakowaniach pojedynczych i zbiorczych.
Oczekujemy:
  • doświadczenie w marketingu marki własnej branży spożywczej,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb pracownika.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-390), przy ul. Grójeckiej 194 lok. 91, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-390) przy ul. Grójeckiej 194 lok. 91. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.