Specjalista ds. obsługi kadrowo - płacowej

PKO Bank Polski

Warszawa

Departament Spraw Pracowniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/156/03/2017

Główne zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji wynikającej z nawiązania i rozwiązania stosunku pracy oraz zmian warunków umów o pracę
  • prowadzenie akt osobowych oraz innej wymaganej przepisami dokumentacji kadrowej
  • prowadzenie ewidencji i dokonywanie rozliczania czasu pracy oraz monitorowanie prawidłowości
  • prowadzenia źródłowej dokumentacji czasu pracy
  • monitorowanie uprawnień urlopowych i wykorzystania urlopów
  • współpracę z organizacjami związkowymi w zakresie indywidualnych stosunków pracy sporządzanie informacji dla potrzeb wewnętrznych Banku oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych, w tym PUP, GUS, KNF
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • sporządzanie list płac z różnych tytułów
  • prawidłowe naliczanie od wynagrodzeń składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz składek na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych
  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich, dodatkowych macierzyńskich, rodzicielskich, ojcowskich i świadczeń rehabilitacyjnych
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych zawartych z osobami fizycznymi, w tym rejestracja danych dotyczących zgłoszenia i wyrejestrowania zleceniobiorców do i z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego
  • terminowe naliczanie i rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym dokonywanie rocznego obliczenia podatku
  • przygotowywanie dokumentów do ZUS, w tym: związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem do celu naliczenia emerytury i renty (Rp-7), do kontynuacji wypłaty przez ZUS zasiłku chorobowego po rozwiązaniu stosunku pracy (druku Z-3) oraz wniosków do uzyskania świadczenia rehabilitacyjnego (Np-7)

Oczekujemy:

  • min. 3 - letniego doświadczenia zawodowego w komórce kadrowo-płacowej
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i przepisów płacowych, tj. ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawa o świadczeniach z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, ustawa o świadczeniach z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
  • znajomości naliczania wynagrodzeń i sposobu księgowania
  • znajomości SAP i pakietu MS Office
  • zdolności szybkiej obsługi aplikacji informatycznych i szybkiego przyswajania zmian w tych aplikacjach
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • zdolności współpracy i pracy pod presją
  • chęci podnoszenia kwalifikacji oraz otwartości na zmiany
  • wysokich zdolności komunikacyjnych oraz wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl