Specjalista ds. Obsługi Klienta (Dealer)

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

  • rozwój i utrzymywanie relacji biznesowych w ramach obsługiwanego portfela klientów
  • obsługa i zawieranie transakcji z zakresu rynków finansowych
  • aktywne monitorowanie portfela pod kątem aktywności i dochodowości
  • stała analiza potencjału i wsparcie sprzedaży w pionie korporacyjnym
  • aktywne działania marketingowe i kompleksowa współpraca z różnymi działami banku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów bankowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem w zakresie sprzedaży instrumentów finansowych
  • umiejętne nawiązywanie kontaktu z innymi i chęć pracy w zespole
  • otwartość na potrzeby klienta i dbanie o najwyższą jakość obsługi
  • prowadzenia bądź gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei work-life balance

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl
Zobacz Profil Pracodawcy

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...

Rekrutują z Praca.pl