Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

małopolskie, Bochnia
małopolskie, Tarnów

wczoraj

małopolskie, Kraków

2016-07-26

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Dealer)- Ogłoszenie archiwalne

Praca mBank S.A. / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / małopolskie / Kraków

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Dealer)

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

  • rozwój i utrzymywanie relacji biznesowych w ramach obsługiwanego portfela klientów
  • obsługa i zawieranie transakcji z zakresu rynków finansowych
  • aktywne monitorowanie portfela pod kątem aktywności i dochodowości
  • stała analiza potencjału i wsparcie sprzedaży w pionie korporacyjnym
  • aktywne działania marketingowe i kompleksowa współpraca z różnymi działami banku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów bankowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem w zakresie sprzedaży instrumentów finansowych
  • umiejętne nawiązywanie kontaktu z innymi i chęć pracy w zespole
  • otwartość na potrzeby klienta i dbanie o najwyższą jakość obsługi
  • prowadzenia bądź gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei work-life balance

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl