Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

Szczecin
Nr ref.: SDO/SZC/032017

OBOWIĄZKI

  • wsparcie techniczne poprzez odbierane połączeń przychodzących od Klientów i prowadzenie rozmów dotyczących zgłaszanych problemów
  • zbieranie informacji na temat zgłaszanego problemu technicznego
  • wstępne określanie przyczyn problemu
  • proponowanie Klientowi odpowiednich rozwiązań

WYMAGANIA

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • doświadczenie w branży help desk lub kompetencje z zakresu techniki / IT będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym minimum 5000 złotych podstawy oraz system premiowy
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość dofinansowania prywatnych studiów i szkoleń, wewnętrzne kursy językowe
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl