Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. obsługi projektów UE

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2464 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: SPEC/OBSŁ/PROJ/UE/14/1/07
Opis stanowiska:

Główne obowiązki:

  • Udział w procesach przyjmowania, oceny wniosków i zawierania umów o dofinansowanie projektów w ramach działań Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR),  Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW), Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER);
  • Udział w procesie rozpatrywania środków odwoławczych złożonych przez wnioskodawców;
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu działań informacyjno-promocyjnych skierowanych do wnioskodawców i beneficjentów, realizujących projekty;
  • Monitorowanie realizacji projektów;
  • Udział w procesie naboru kandydatów na ekspertów oceniających wnioski o dofinansowanie projektów;
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych
Wymagania:

Konieczne:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki - ekonomia, finanse i bankowość oraz administracja i prawo;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej lub w jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości lub w instytucji finansowej;
  • Znajomość zagadnień z zakresu uregulowań związanych z wdrażaniem programów realizowanych z udziałem środków pomocowych Unii Europejskiej;
  • Znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE i krajowych;
  • Dobra znajomość narzędzi biurowych MS Office.

Pożądane:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi projektów programów współfinansowanych ze środków funduszy pomocowych.

Inne:

  • odpowiedzialność, terminowość, rzetelność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w Instytucji o profilu finansowym z wieloletnim doświadczeniem rynkowym
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Miejsce pracy: centrum Warszawy

* Oferta pracy tymczasowej