Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Roszczeń Warszawa
Specjalista ds. Obsługi Skarg i Odwołań

Grupa Generali
Warszawa
praca stacjonarna
2474 dni temu

Grupa Generali to jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie.

Zatrudniamy ponad 1400 Pracowników w całej Polsce, obsługujemy ponad
3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników, dbamy o ich rozwój,
stawiamy na różnorodność. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SPE/1706/796/1581
Zakres obowiązków
  • Rozpatrywanie skarg i odwołań od decyzji dotyczących roszczeń osobowych zgłoszonych z tyt. OC obowiązkowego i ogólnego;
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klientów w zakresie zgłoszeń oraz likwidacji szkód/roszczeń, a także reklamacji;
  • Przygotowywanie odpowiedzi na korespondencję organów nadzoru ( RzF, KNF);
  • Przygotowywanie materiałów do szkoleń merytorycznych;
Oczekujemy
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki : ekonomia, finanse, prawo);
  • Dobrej znajomości przepisów prawa i orzecznictwa sądowego dotyczących likwidacji szkód;
  • Nastawienia na jak najwyższy poziom obsługi Klienta;
  • Dokładności i wnikliwości;
  • Dobrej organizacji czasu pracy;
  • Terminowości w realizacji powierzonych zadań;
  • Umiejętności szybkiego uczenia się;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).