SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
Jesteś tutaj:  Strona Główna » SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Poznaj pracodawcę

Łagiewnicka 33a
30-417 Kraków
woj. małopolskie
www.abra-meble.pl

Inne oferty tego pracodawcy:

Sprzedawca Kasjer

Poznaj stanowisko:
Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...

czytaj więcej: Specjalista ds. Personalnych

Praca Specjalista ds. Personalnych

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH - Ogłoszenie archiwalne

Praca Abra S.A. / Human Resources / Kadry / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Starszy specjalista ds. analiz procesów HR - Administracja i usługi Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. małopolskie

Specjalista ds. usprawniania procesów HR z j. niemieckim Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. małopolskie

Starszy specjalista ds. analiz procesów HR - Oceny Pracownicze Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. małopolskie

Starszy specjalista ds. analiz procesów w HRO - benefity i wynagrodzenia Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. małopolskie

Junior Training Administrator Luxoft małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

top_abra.jpg

ABRA S.A. to stale rozwijająca się sieć sklepów meblowych,
posiadająca obecnie 75 sklepów na terenie całej Polski.

Obecnie do Biura Głównego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków

Cel stanowiska:

  • realizacja polityki i strategii personalnej firmy,
  • realizacja zadań w zakresie zarządzania personelem wyznaczonych przez dyrektora personalnego,
  • udział w tworzeniu i realizacji wewnętrznego PR firmy.

Zakres obowiązków:

  • asystowanie przy tworzeniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie,
  • odpowiadanie za gromadzenie danych o awansach, szkoleniach podstawowych i uzupełniających,
  • opracowywanie (wspólnie z dyrektorem personalnym) i wdrażanie systemów motywacyjnych,
  • odpowiadanie za proces selekcji i rekrutacji nowych pracowników, w tym także uczestniczenie w przygotowywaniu umów o pracę,
  • uczestniczenie w tworzeniu opisów stanowisk,
  • branie udziału w ustalaniu ścieżek karier pracowników,
  • uczestniczenie w opracowywaniu i realizacji systemu okresowych ocen pracowników,
  • wspieranie działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń,
  • branie udziału w utrzymywaniu kontaktów zewnętrznych z firmami doradztwa personalnego (audyt personalny), uczelniami itp.,
  • sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy,
  • realizowanie dodatkowych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi wskazane przez dyrektora personalnego.

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia,
  • minimum 3-5 lat doświadczenia w dziale personalnym w dużej firmie sieciowej,
  • odpowiedzialność za duże projekty rekrutacyjne,
  • znajomość narzędzi selekcji i rekrutacji,
  • umiejętność tworzenia i znajomość systemów motywacyjnych,
  • umiejętność tworzenia i znajomość systemów ocen pracowniczych.

Wymagania osobowościowe:

  • bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności analityczne,
  • zdolności organizacyjne,
  • bardzo dobra komunikacja z osobami o różnych typach osobowości i różnym poziomie intelektualnym,
  • umiejętność motywowania pracowników.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet usług medycznych w prywatnej placówce,
  • ambitne zadania i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16366 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.