Specjalista ds. Płac (z j. angielskim)

Miejsce pracy: Częstochowa

W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. Korporacja posiada obecnie około 230 placówek w ponad 40 krajach. ZF jest jednym z trzech największych dostawców Automotive na świecie.

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW jako jedna z dywizji firmy ZF posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

www.trw.pl/kariera

Profil kandydata:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia etc.)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze płac

  • doświadczenie w organizacjach typu BPO/SSC będzie mocnym dodatkowym atutem

  • praktyczna znajomość Excel’a

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAP lub TETA

  • zdolności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność w wykonywaniu zadań

  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego

Zadania na stanowisku:
  • obsługa procesów płacowych dla klientów European Shared Services Center ZF TRW

  • odpowiedzialność za współpracę z klientami

  • weryfikacja, ewidencja dokumentów płacowych,

  • przygotowywanie raportów

  • telefoniczny/mailowy kontakt z klientem, odpowiadanie na pytania,  rozwiązywanie bieżących problemów

Oferujemy:
  • dodatek relokacyjny

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet rekreacyjno-sportowy

  • pakiet szkoleń m.in. : językowych, z Excel’a itp.

  • bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

ZF TRW

Dane firmy

ul. Rolnicza 33
42-200 Częstochowa
śląskie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac

Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...

Rekrutują z Praca.pl