Najnowsze oferty pracy

  • Ekspert ds. planowania i zakupu mediów

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Na co dzień w naszym zespole:planujesz i kupujesz kampanie reklamowe w mediach cyfrowych i tradycyjnych (zarówno bezpośrednio u wydawców, jak i za pośrednictwem domu mediowego),przygotowujesz rekomendacje, prezentacje strategii mediowych i analizy prowadzonych działań,negocjujesz z wydawcami...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Media Buyer Wrocław
Specjalista ds. Planowania i Zakupu Mediów

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
3182 dni temu

Klient Portalu Praca.pl

Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • planowanie i zakup mediów (wszystkie media)
  • optymalizacja kampanii reklamowych pod kątem ich efektywności
  • badanie efektywności działań marketingowych
  • analiza konkurencji i monitorowanie rynku
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-letniego doświadczenia w zakresie planowania i zakupu mediów i usług reklamowych (TV, prasa, sieci reklamowe, media online, SEO/SEM, performance marketing)
  • wykształcenia wyższego (preferowany marketing, media relations)
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel i PowerPoint w stopniu pozwalającym na zaawansowaną analitykę i prezentację danych
  • mile widziana rozbudowana sieć kontaktów z dostawcami mediów
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość j. angielskiego – stopień komunikatywny w mowie i piśmie
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • realizację ambitnych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie
  • umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)