Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o. o.

Kamińsko k. Murowanej Gośliny

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1894568, z dnia 2018-01-12

Miejsce pracy: wielkopolskie / Kamińsko k. Murowanej Gośliny

Opis stanowiska

  • realizowanie strategii sprzedażowej i marketingowej Rezydencji,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • organizowanie spotkań z klientami,
  • prowadzenia negocjacji oraz opieka i obsługa imprez,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami z biznesowymi,
  • przyjmowanie i obsługa rezerwacji indywidualnych i grupowych: sali restauracyjnej, sali bankietowej, powierzchni sali konferencyjnej oraz miejsc hotelowych,
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi naszych klientów,
  • opracowywanie ofert, prezentacji i materiałów promocyjnych dotyczących oferowanych usług,
  • udział w kampaniach promocyjnych Rezydencji,
  • prowadzenie badań rynku branży gastronomicznej.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego,
  • min. podstawowej znajomość branży gastronomiczno-hotelarskiej,
  • doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży,
  • znajomości technik sprzedaży i umiejętności negocjacji,
  • dobrej znajomości lokalnego rynku,
  • aktywności sprzedażowej i skuteczności w działaniu,
  • zaangażowania, operatywności i determinacji w dążeniu do celu,
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy,
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • praktycznej umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B,
  • cech osobowych: komunikatywność, kreatywność, optymizm.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Rekrutują z Praca.pl